Velkoobchodní prodej a doručení po celé ČR

Fassa Bortolo, s více než 300letou tradicí, je leader v oblasti produktů a řešení pro stavební průmysl. Nabízí celou škálu výrobků: vápenné výrobky, vápenocementové omítky, vápno-sádrové omítky, stěrky na beton, zateplovací systémy, produkty pro sanaci vlhkého zdiva a rekonstrukce poškozeného betonu, biologické omítky, nivelační potěry, stroje a zařízení pro výstavbu, a nově sádrokarton - systém GYPSOTECH ® s kompletní linií sádrokartonových desek, montážního příslušenství a univerzální stěrky.

Fassa Bortolo je nositelem OCENĚNI UDRŽITELNÉ ARCHITEKTURY díky řadě BIO-ARCHITEKTURA – řadě ekologicky šetrných produktů na bázi vápenného hydrátu, velmi přírodní surovině používané již od středověku.

          

           FASÁDNÍ SYSTÉM               SYSTÉM BIOARCHITEKTURY     SYSTÉM BIOARCHITEKTURY                SANAČNÍ SYSTÉM

 

          

        ZATEPLOVACÍ SYSTÉM    SYSTÉM PODLAHOVÝCH PODKLADŮ             SYSTÉM BAREV     SYSTÉM OMÍTEK, ŠTUKŮ, STĚREK                               

ZM 136

ZM 136 je suchá malta složená ze sádry, kamenné moučky a speciálních přísad zlepšujících zpracovatelnost a přilnavost.

Používá se jako vyhlazovací stěrka na vnitřní omítky. Může být také použita jako jednovrstvá omítka na různé typy zdiva. BEZ BROUŠENÍ lze dosáhnout dokonale hladkého povrchu.

Velmi rychlá aplikace (mokré na mokré).

Technický list ke stažení ZM 136.pdf (199,2 kB)

 

Z 161

Podkladová omítka na bázi sádry a perlitu.

Z 161 je suchá malta složená ze sádry, vápenného hydrátu, perlitu, klasifikovaných písků a specifických přísad pro zlepšení zpracovatelnosti a přilnavosti.

Z161 se používá jako podkladová omítka do interiérů na cihly, tvárnice, beton, hrubý beton, atd. Pro speciální podklady je třeba dodržet instrukce dodavatele.

Technický list ke stažení Z 161.pdf (179,9 kB)

SÁDROVÁ STĚRKA ZM136